Witaj w świecie PERYA, gdzie zapach łączy się ze sztuką.

PERYA to synonim jakości i elegancji. Dzieło dwóch miłośników designu i perfumiarstwa.

Warsaw/Grasse

Efektem naszej pasji są dekoracyjne świece zapachowe ręcznie tworzone w Polsce. Każda z nich jest unikatowa. To małe dzieła sztuki.

PERYA to design powstały w hołdzie tradycyjnemu rzemiosłu. Nietuzinkowe naczynia z Polski połączone z najwyższej klasy zapachami Made in France, prosto z Grasse – światowej kolebki perfumiarstwa.

Make Your Home Unique

PERYA powstała z miłości do piękna
i zapachów premium oraz potrzeby tworzenia. Roślinne świece PERYA są ekologicznie odpowiedzialne i eleganckie. To pachnące dekoracja dla Twojego domu.

Bo liczysz się TY


W PERYA, wierzymy, że troska o siebie to lepsze życie. W dzisiejszym świecie, często brakuje nam czasu, przez co odkładamy swoje potrzeby na później.
Chcemy, by świece PERYA przypominały o czasie dla siebie. Odpal swoją świecę premium, zrelaksuj się i skup na własnym JA. Wcześniej my zadbamy o resztę.

PERYA to produkty powstałe w duchu zero waste. Po wypaleniu nasze świece warto powtórnie wykorzystać. Sprawdzą się one jako osłonki na małe rośliny, pojemniki na pędzle lub na inne drobiazgi.

Najważniejsze: nie wyrzucaj świecy po wypaleniu. Chętnie uzupełnimy takie naczynie nowym woskiem roślinnym i wybranym przez Ciebie zapachem. Skorzystaj z usługi uzupełnienia świecy.

Postawiliśmy na wielowymiarowość zapachu, by każde odpalenie świecy było swego rodzaju celebracją chwili. Po długich poszukiwaniach, testowaniu kompozycji i sprawdzaniu zapachu podczas spalania, udało nam się znaleźć dostawcę z kraju, którego herb mógłby być śmiało zastąpiony bagietką i beretem. Grasse to stolica nie tylko francuskiej elegancji i dobrego smaku, ale również zapachu. To tutaj powstają najbardziej znane i luksusowe perfumy. Dzięki temu świece PERYA to perfumy dla wnętrz.

Wspieramy lokalnych dostawców, dlatego nasze naczynia tworzą polscy mistrzowie szklanego rzemiosła. Każda osłonka w świecach PERYA powstaje w tradycyjnym procesie ustnego dmuchania szkła. Zatopione pęcherze powietrza są tego świadectwem. Nie ma dwóch takich samych osłonek. Nasze świece są jedyne w swoim rodzaju.

Dziękujemy, że z nami jesteś. Zapraszamy Cię w podróż do naszego świata pełnego zapachów i designu.

Adrian i Mieszko