• Nasza filozofia

PERYA powstała z miłości do piękna i zapachów premium oraz potrzeby tworzenia. Roślinne świece PERYA są ekologicznie odpowiedzialne, designerskie i eleganckie, a swoimi wyjątkowymi zapachami mają przypominać o chwili dla siebie.

 

 

Z pasji do zapachu i miłości do piękna!

 

Trudno znaleźć elegancką świecę, która podkreśli charakter wnętrza i będzie jego ozdobą. Większość dostępnych produktów w znanych sieciówkach jest nieprzyjazna środowisku, ma płaskie zapachy, a ich głównym składnikiem jest parafina - pochodna ropy naftowej lub węgla brunatnego.

 

Świeca z naturalnego wosku roślinnego

 

Nie wyobrażamy sobie relaksować się przy czymś, co powstało z ropy naftowej… Dlatego postawiliśmy na roślinny wosk z europejskich upraw. Jest przyjazny środowisku, wegański, bez GMO i nietestowany na zwierzętach. Zaczeliśmy szukać najlepszego producenta. Po kilku miesiącach poszukiwań udało znaleźć się idealne źródło tego surowca. 

 

Wielowymiarowe kompozycje zapachowe dla celebracji chwili

 

Postawiliśmy na wielowymiarowość zapachu, by każde odpalenie świecy było swego rodzaju celebracją chwili. Po długich poszukiwaniach, testowaniu kompozycji i sprawdzaniu zapachu podczas spalania, udało nam się znaleźć dostawcę z kraju, którego herb mógłby być śmiało zastąpiony bagietką i beretem. Grasse to stolica nie tylko francuskiej elegancji i dobrego smaku, ale również zapachu. To tutaj powstają najbardziej znane i luksusowe perfumy. Dzięki temu świece PERYA to perfumy dla wnętrza.

 

Bezpieczeństwo to podstawa

 

Znajomość języka francuskiego i rynku ułatwia nam kontakt z dostawcą oraz współtworzenie wyjątkowych kompozycji. Dzięki temu zapachy w świecach PERYA są oryginalne, bezpieczne, wolne od substancji rakotwórczych, mutagennych i ftalanów, a dodatkowo nie są testowane na zwierzętach!

 

Drugie życie świecy

 

Idealna świeca to nie tylko wosk, ale i właściwa osłonka. Postawiliśmy na uniwersalny minimalizm - ręcznie robione naczynia ze szkła z recyklingu, ceramiki, betonu i gipsu. Ważne było dla nas, by nie był to jednorazowy produkt, przyczyniający się do zanieczyszczenia środowiska, ale by mógł być powtórnie wykorzystany według własnej kreatywności.
 Powstała świeca, która po wypaleniu może zostać piękną osłonką na sukulent w Twoim domu lub znaleźć miejsce na biurku jako pojemnik na długopisy.


To od Ciebie zależy jaki nadasz dalszy bieg tej historii.
 

PERYA - bo liczysz się Ty