• O nas

Perya to jakość, elegancja i społeczna odpowiedzialność. Działamy w duecie, tworzymy spersonalizowane naturalne świece sojowe. Są one ręcznie robione w Polsce. Każda z naszych świec jest unikatowa. Perya to szacunek dla polskiego rękodzieła i produkt z najwyższej jakości materiałów. Tego nie znajdziesz w popularnych sklepach. Doceń polskie rzemiosło W 100% naturalne i nietestowane na zwierzętach. Używamy jedynie bezpiecznych wosków roślinnych z odnawialnych i sprawdzonych źródeł. Przyszłość naszej planety to podstawa dla każdej społecznie odpowiedzialnej marki.Wszystkie nasze naczynia powstają ręcznie w Polsce. Gipsowe i betonowe formy są przez nas własnoręcznie tworzone w małej pracowni na warszawskiej Woli. Szkło premium w 100% z recyklingu pochodzi z polskiej huty szkła, w której rzemieślnicy dmuchają ustnie każą sztukę z osobna. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych osłonek świec - każda jest tu wyjątkowa i niepowtarzalna. Korzystamy z bezpiecznych i certyfikowanych komponentów oraz olejków zapachowych, które tworzone są przez wielopokoleniową i rodzinną manufakturę w Grasse. To francuskie miasto nazywane jest światową stolicą perfum. To tutaj powstają najbardziej luksusowe kompozycje zapachowe i perfumy, którymi zachwyca się cały świat. Także zapachy olejków, których używamy w naszych świecach, są głębokie i wielowymiarowe. Świece Perya pachną przed zapaleniem, w trakcie oraz przy każdym kolejnym użyciu. Jakość i prawda to nasze podstawowe wartości.


Stwórz swoją luksusową świecę

U nas to Ty komponujesz swoją świecę. Wybierz na naszej stronie ręcznie wykonane naczynie, preferowany knot oraz ulubiony zapach. Do wyboru jest szkło premium z recyklingu, szkło klasyczne, gips lub beton i aż osiem wysokiej jakości kompozycji zapachowych. Ty podejmujesz decyzję, my przygotowujemy Twoją wymarzoną świecę.

Bądź eko i uzupełnij wypaloną świece 


Perya to produkty powstałe w duchu zero waste. Po wypaleniu nasze świece warto powtórnie wykorzystać. Sprawdzą się one jako osłonki na małe rośliny, pojemniki na pędzle lub na inne drobiazgi. Najważniejsze: nie wyrzucaj świecy po wypaleniu. Chętnie uzupełnimy Takie naczynie nowym woskiem roślinnym i wybranym przez Ciebie zapachem. Takie zamówienia realizujemy i dowozimy za darmo na terenie całej Warszawy. Jesteś spoza stolicy? Zorganizujemy wysyłkę, po prostu daj nam znać! :)

Perya, bo liczysz się Ty

W Perya, wierzymy, że troska o siebie to lepsze życie. W dzisiejszym świecie, często brakuje nam czasu, przez co odkładamy swoje potrzeby na później. Chcemy, by świece Perya przypominały o czasie dla siebie. Odpal swoją spersonalizowaną świecę, zrelaksuj się i skup na własnym JA. Wcześniej my zadbamy o resztę.

Chłopaki z Perya
Adrian & Mieszko

palmy-2.jpeg