• O nas

PERYA to jakość, elegancja i społeczna odpowiedzialność. Działamy w duecie, tworzymy naturalne zapachowe świece roślinne. Są one ręcznie tworzone w Polsce. Każda z naszych świec jest unikatowa. PERYA to polski design powstały w hołdzie tradycyjnemu rzemiosłu. To dekoracyjne świece roślinne tworzone z najwyższej jakości materiałów. Tego nie znajdziesz w popularnych sklepach. Doceń polski design  W 100% naturalne i nietestowane na zwierzętach. Używamy jedynie bezpiecznych wosków roślinnych z odnawialnych i sprawdzonych źródeł. Przyszłość naszej planety to podstawa dla każdej społecznie odpowiedzialnej marki.Wszystkie nasze naczynia powstają ręcznie w Polsce. Gipsowe i betonowe formy są przez nas własnoręcznie tworzone w małej pracowni na warszawskiej Woli. Szkło premium w 100% z recyklingu tworzą wykwalifikowani rzemieślnicy, dmuchając ustnie każą sztukę z osobna. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych osłonek świec - każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Korzystamy z bezpiecznych i certyfikowanych komponentów oraz olejków zapachowych, które tworzone są przez wielopokoleniową i rodzinną manufakturę w Grasse.
Oryginalne i perfumiarskie kompozycje zapachowe, specjalnie zaprojektowane do spalania, pozwalają się zrelaksować, otulając dom zapachem.
Świece PERYA pachną przed zapaleniem, w trakcie oraz przy każdym kolejnym użyciu. Jakość i prawda to nasze podstawowe wartości.


Twoja luksusowa świeca

U nas to Ty komponujesz swoją świecę. Możesz skorzystać z zaproponowanych przez nas opcji lub samemu wybrać naczynie, preferowany knot oraz ulubiony zapach. Do wyboru jest szkło premium z recyklingu, szkło klasyczne, gips lub beton i wysokiej jakości kompozycje zapachowe.

Bądź eko i uzupełnij wypaloną świece 


PERYA to produkty powstałe w duchu zero waste. Po wypaleniu nasze świece warto powtórnie wykorzystać. Sprawdzą się one jako osłonki na małe rośliny, pojemniki na pędzle lub na inne drobiazgi. Najważniejsze: nie wyrzucaj świecy po wypaleniu. Chętnie uzupełnimy Takie naczynie nowym woskiem roślinnym i wybranym przez Ciebie zapachem. Odwiedź butiki, w których znajdziesz nasze świece i oddaj szkło do uzupełnienia. Jesteś spoza stolicy? Zorganizujemy wysyłkę - skorzystaj z usługi online.

PERYA - bo liczysz się Ty

W PERYA, wierzymy, że troska o siebie to lepsze życie. W dzisiejszym świecie, często brakuje nam czasu, przez co odkładamy swoje potrzeby na później. Chcemy, by świece PERYA przypominały o czasie dla siebie. Odpal swoją słonecznikową świecę permium, zrelaksuj się i skup na własnym JA. Wcześniej my zadbamy o resztę.

Chłopaki z PERYA
Adrian & Mieszko

palmy-2.jpeg